O MNIE / KONTAKT

Witaj,

Nazywam się Ewelina Bielawska i kreuję harmonię oraz równowagę dookoła. Towarzyszę kobietom w drodze do ich potencjału w trakcie sesji indywidualnych, poprzez medytacje oraz masaż ajurwedyjski. Jesteśmy dość złożonymi Istotami, ale wszyscy dążymy do jednego: naszej równowagi. O tym jest właśnie projekt Istota Natury. O powracaniu do naszej naturalnej równowagi.

A jak doszłam to tego miejsca, w którym jestem? 

Jestem absolwentką psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS, od tego czasu wykorzystuję zdobytą wiedzę w praktyce. Po wielu latach pracy w dziale obsługi klienta i dziale HR w całej Europie, postanowiłam opuścić świat wielkich korporacji i zrobić coś, co miało dla mnie wartość. Pasjonuję się odkrywaniem świata (zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego) i to ta niezaspokojona ciekawość zabrała mnie w podróż do miejsc tak różnorodnych jak m.in. Ladakh, Kambodża, Madagaskar. Ta droga wiele mnie nauczyła, ale wciąż nie znalazłam tego, czego wtedy poszukiwałam.

W pewnym momencie na swojej drodze spotkałam osobę, która opowiedziała mi o odosobnieniu medytacyjnym, które (choć jeszcze wtedy o tym nie wiedziała), zmieniło moje życie. To w trakcie tego właśnie odosobnienia odkryłam potencjał medytacji i po okresie wolontariatu podczas którego opiekowałam się ośrodkiem medytacji, postanowiłam zgłębić wiedzę na temat podejścia systemowego, które uczy o tym, jak żyć w relacjach współzależności.

Fascynuje mnie także relacja między Naturą a ludźmi i po kolejnych miesiącach spokojnej refleksji, tym razem w słowackich Tatrach, zaczęłam na nowo definiować kolejne etapy swojego życia. Ten okres ostatecznie zabrał mnie ponownie do Barcelony, gdzie spotkałam moich poźniejszych partnerów biznesowych, z którymi wspólnie stworzyliśmy Aire Fresco Meditation and Mindfulness S.L.- pierwszą aplikację do medytowania na telefon komórkowy zaprojektowaną specjalnie dla osób mówiących po hiszpańsku.

W projekcie Istota Natury skupiam się na sesjach indywidualnych. Studia zapoznały mnie z pracą na poziomie umysłu, jednak każda Istota to także ciało, stąd w sesjach łączę różne techniki. 

Dlaczego to robię? Ponieważ zależy mi na tym, by każdy miał dostęp do swojego potencjału i mógł go rozwijać dalej w zgodzie ze sobą i w harmonii. 

 

“Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” – tak żyję, i tym się odżywiam.

Zostańmy w kontakcie 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany/-a współpracą, zapraszam do kontaktu. 

Napisz do mnie na email: ewelina (@) istotanatury.pl lub skorzystaj z poniższego formularza.

Do niebawem!

    Media Społecznościowe