O MNIE / KONTAKT

Witaj,

Nazywam się Ewelina Bielawska i jestem absolwentką psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Od tego czasu wykorzystuję zdobytą wiedzę w praktyce. Po wielu latach pracy w dziale obsługi klienta i dziale HR w całej Europie, postanowiłam opuścić świat wielkich korporacji i zrobić coś, co miało dla mnie. Ponieważ pasjonuję się odkrywaniem świata (zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego), ta niezaspokojona ciekawość zabrała mnie w podróż do miejsc tak różnorodnych jak m.in. Ladakh, Kambodża, Madagaskar. Jednak nawet podczas tych podróży nie odnalazłam tego, czego szukałam.W pewnym momencie na swojej drodze spotkałam osobę, która opowiedziała mi o odosobnieniu medytacyjnym, które (choć jeszcze wtedy o tym nie wiedziałam), zmieniło moje życie. To tutaj odkryłam potencjał medytacji i okresie wolontariatu podczas którego opiekowałam się centrum medytacji, postanowiłam zgłębić wiedzę na temat podejścia systemowego, które mówi o tym, jak bardzo żyjemy w relacjach współzależności.Zafascynowana jestem także relacją między Naturą a ludźmi. Po kolejnych miesiącach spokojnej refleksji, tym razem w Tatrach na Słowacji zaczęłam na nowo definiować kolejne etapy swojego życia. Ten okres ostatecznie zabrał mnie ponownie do Barcelony, gdzie spotkałam osoby, z którymi wspólnie stworzyliśmy Aire Fresco Meditation and Mindfulness S.L.- aplikację do medytowania na telefon komórkowy zaprojektowaną specjalnie dla osób mówiących po hiszpańsku.


Obecnie swoim doświadczeniem wspieram projekt Dr. Darii Tataj „Network Thinking”, w którym, wraz z całym zespołem uczymy o tym, że wszelkie społeczności przetrwają lepiej niż jednostki, ponieważ społeczności opierają się na współpracy. A ta prowadzi do rozwoju, gdy opiera się na koncepcji wzajemnych korzyści i dzielenia się.

Rozwijam także własną działalność pod nazwą „Istota Natury” towarzysząc kobietom w drodze do ich potencjału i wewnętrznej równowagi w trakcie sesji indywidualnych, prowadząc medytacje, relaksacje i oferując masaż ajurwedyjski.

“Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” – tak żyję, i tym się odżywiam.

Zostańmy w kontakcie 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany/-a współpracą, zapraszam do kontaktu. 

Napisz do mnie na email: ewelina (@) istotanatury.pl lub skorzystaj z poniższego formularza.

Do niebawem!

Media Społecznościowe